בויינר מדיה אנחנו מייצרים הצלחות. כל היום. לא תבואו?

אנחנו כור היתוך של המון ניסיון ויכולות.

ויינר מדיה היא חברה בינלאומית שעובדת במספר שווקים. עובדיה שולטים בשפות רבות, פזורים על פני כמה מדינות ועובדים ביחד כצוות מלוכד עם מטרה אחת – לספק תוצאות מצוינות ללקוחות. אנחנו נוכל לבנות לך אתר עסקי, חנות אונליין, פורטל מכל סוג וגם נעזור לך לפתח טכנולוגיות חדשות ולהפוך להיות הסטארטאפ החם הבא! אנחנו אומנם בונים את רוב האתרים שלנו בוורדפרס, אך גם עובדים הרבה עם Laravel, VueJS, NodeJS וטכנולוגיות פרונטאנד ובקאנד מתקדמות אחרות.

המסירות שלנו ללקוחותינו לא יודעת גבולות. כל פרוייקט מקבל תשומות לב מירביות אצלנו, כל לקוח מרגיש רצוי וחשוב. והתוצאות שלנו גורמות לסיפוק אדיר לשני הצדדים.

יבגני וינרמנכ״ל ויינר מדיה

03. אנושיות

כן, גם חשוב. אנחנו מדברים בגובה עיניים, לא מהססים כשצריך להסביר, לייעץ, להתחלק בידע העצום שלנו – תנסו אותנו, תרוויחו מזה המון. אנחנו תמיד זמינים, נעזור, נייעץ, נפתור, נטפל. מי שעובד איתנו יודע – יש פרטנר.

02. אחריות ויושרה

אנחנו נעשה את כל מה שהבנטחנו. אין לנו אותיות קטנות, תשלומים חודשיים שלא סוכם עליהם לפני העבודה או הפתעות לא נעימות אחרות מכל סוג. הכל שקוף וברור ותמיד לטובתכם. לא סתם לקוחות עובדים איתנו שנים – ככה זה כשיש על מי לסמוך. כן, עמידה בזמנים חשובה גם היא – אתם יכולים לבנות עלינו.

01. מקצועיות

יש לנו את הידע, מיומנות וניסיון הנדרשים. אנחנו נבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, התוצר יהיה מקצועי ויעיל. האתרים שלנו יפים ומתקדמים מבחוץ ומבפנים – אנחנו דואגים לקוד בדיוק כפי שאנחנו דואגים לעיצוב. הטקסטים שלנו איכותיים, כך גם הקישורים ובקמפיין שלכם נשקיע כמו שהיינו משקיעים בשלנו. אתם בידיים טובות.

שלחו לנו הודעה
שם *
דואר אלקטרוני *
נייד *
תיאור הפניה
אני מסכים לתנאי השימוש