Skip to main content

על החברה

מי אתם?

קבוצה של אנשי מקצוע חדורי מוטיבציה ומטרה להצטיין בכל מה שאנחנו עושים. מייסד החברה הוא יבגני וינר, מומחה דיגיטל עתיר ניסיון, איש SEO ומפתח. אנחנו מביאים לשולחן יכולות יוצאות דופן ומספקים תוצאות יוצאות דופן עבור הלקוחות שלנו.

נוכל לשבת לקפה? איפה אתם יושבים?

נשמח לשבת לקפה בפעם הבאה שלכם בברלין ) אנחנו חברה גרמנית שפעילה בשווקים רבים, אחד הגדולים והחשובים הוא ישראל. אנחנו תמיד זמינים לכם בטלפון וכל תוכנת מסרים שנוחה לכם.

כמה זמן אתם פעילים בתחום הדיגיטל?

לרוב עובדי החברה יש ניסיון של 10 שנים לפחות.

למה שאבחר דווקא בכם?

כי שילוב מנצח של מקצועיות, מחירים שפויים ויחס אישי וחם לא תמצאו בשום מקום אחר.

בדקתי חלק מהאתרים בפורטפוליו - כתוב שם שהם עוצבו ונבנו ע״י ריסטרטו שיווק וייעוץ. מי אלה?

ריסטרטו שיווק וייעוץ זהו שם שיווקי, בו אנחנו משתמשים בשווקים הבינלאומיים. ויינר מדיה הוא ברנד אותו אנחנו מייעדים כרגע עבור הלקוחות ישראליים בלבד. במילים אחרות, זה וזה – אנחנו!

אתם לא בארץ, האם נצליח לתקשר בצורה יעילה? יש לי ספקות.

היום אין כל חשיבות למיקום הפיזי שלנו. המון עסקים עובדים עם הלקוחות שלנו מרחוק – ממקום מושבנו בגרמניה אנחנו עובדים עם לקוחות מקומיים, ישראלים ואמריקאים, יש לנו עובדים ברוסיה, אוקראינה והודו ואנחנו יודעים לגרום להכל לתקתק כמו שצריך. ולגבי הזמינות שלנו – תבדקו אותנו! אנחנו נותנים תמיד תשובות זריזות (לרוב מיידיות) במייל, ווטסאפ, מסנג׳ר או כל צורת תקשורת אחרת המועדפת אליכם.

האם אתם חברה או פרילנסרים?

אנחנו חברה בע״מ גרמנית.

כיצד ניתן לשלם לכם?

רוב הלקוחות בישראל וארה״ב משלמים לנו באמצעות כ״א. ניתן גם לעשות העברה לחשבון הבנק של החברה בגרמניה, אשר מופיע על החשבוניות שאנחנו מספקים.

איך עובד התהליך מולכם?

ראשית כל - הייעוץ

כצעד ראשון אנחנו ניצור איתכם קשר בטלפון על מנת לברר את הצרכים, מטרות והעדפות אישיות בנוגע לפרוייקט שלכם\ן. אתם גם תרוויחו מהשיחה הזאת המון – תקבלו ייעוץ בעל ערך עם איש מקצוע מנוסה, שאת התובנות שלו תיקחו איתכם\ן הלאה. אחרי הייעוץ אנחנו נציג הצעת מחיר שברוב המקרים (לא בכולם) לא תפתיע אתכם\ן כלל, אם כבר ראיתם את עמוד המחירון שלנו.

כמה זמן לוקח לפתח אתר?

אולי זה יפתיע אתכם, אבל זה בעיקר תלוי בכם\ן. אתר יכול להיבנות תוך 7 ימים ועד 4 חודשים, תלוי בפרוייקט. כמובן שאתרי תדמית וחנויות אונליין יבנו תוך זמן יחסית קצר, 21-28 ימי עבודה. חודשים זה כבר שירותי ווב שונים. אבל הקצב בסוף תלוי במהירות בה אתם\ן מספקים\ות את מה שתלוי בכם\ן – טקסטים, תמונות, פידבקים על העיצובים, תשובות לשאלות שאנחנו שואלים לעיתים. אנחנו משתדלים להיות מאוד זריזים ויעילים, אם אתם\ן תהיו גם באותו ראש – נסיים מהר.

איך עובד עניין התשלומים?

פיתוח אתר – משלמים 50% מהעלות בהתחלה ו-50% אחרי שקיבלתם את העבודה. קידום אורגני פרסום ממומן ותחזוקת האתר משלמים חודש מראש, עבודות מזדמנות יש לשלם 100% מראש לפני שנתחיל ביצוע.

אם אני לקוח של פרסום ממומן וקידום אורגני, איך אדע כיצד הדברים מתקדמים?

שאלה מצוינת. מדי חודש אנחנו נשלח דו״ח מפורט, אשר יציג לכם\ן את תמונת המצב: מה בוצע, מה מתוכנן ואיפה עומדים הממדים. תמיד נוכל לתאם גם שיחת וידאו או טלפון רגילה על מנת לדון בשאלות שבטוח תהיינה.

אחריות על האתר - האם יש לכם?

בוודאי, ואנחנו כל כך בטוחים במקצועיות שלנו, שאנחנו מוכנים להציע תקופת אחריות ארוכה במיוחד. 12 חודשים מרגע מסירת האתר אנחנו נבוא לסייע ללא כל תשלום אם תתרחש בעיה כלשהי עם הקוד שלנו או עם טכנולוגיות בהם השתמשנו. חשוב רק לציין שאם תעשו שינויים בקוד בעצמכם או דרך צד שלישי, אנחנו לא נושאים לאחריות לבעיות שתצוצנה במקרה זה.

יש לכם עוד שאלה, משהו שלא ענינו עליו כאן? שלחו לנו הודעה קצרה, אנחנו נחזור אליכם בהקדם!

קבלו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות
שם *
דואר אלקטרוני *
נייד *
תיאור הפניה